google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Firma Brady wprowadza na rynek nową, wysokowydajną drukarkę do identyfikacji kabli

  Nowa drukarka etykiet BMP™61 zapewnia znakomitą efektywność dostosowaną do Twoich oczekiwań i wymogów. Jest mobilna, szybka, a dzięki bezprzewodowej łączności realizuje wiele zadań z zakresu identyfikacji korzystając z szerokiej gamy trwałych etykiet do zadruku.

  Drukarka do identyfikacji kabli Brady

  Wysoka wydajność

  Nowa drukarka termotransferowa BMP™61 przeznaczona jest do szybkiej i wydajnej identyfikacji przewodów, kabli i komponentów. Dzięki materiałom o wysokich parametrach, które sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych zastosowaniach przemysłowych, drukarka etykiet BMP61 to solidny partner w terenie i niezawodna maszyna w warsztacie.

  Jeśli osiągnięciom Twojego zakładu dorównać mogą tylko najlepsi, wytrzymała i niezawodna drukarka BMP61 z pewnością spełni oczekiwania i stanie się naturalnym pierwszym wyborem do zadań identyfikacji na długie lata.

  Najważniejsze funkcje drukarki

  Wytrzymała i przenośna drukarka BMP61 dostępna jest w wersji obsługującej łączność bezprzewodową, z oprogramowaniem do tworzenia etykiet LabelMark oraz aplikacjami mobilnymi Brady. Teraz możesz w łatwy sposób zaprojektować etykietę lub wysłać jej projekt za pomocą smartfona do drukarki BMP61, która błyskawicznie i bez problemu wydrukuje żądany format. W przypadku dużej liczby wzorów można je przenieść z komputera korzystając z portów USB drukarki. Sprawdź etykietę przed drukiem na dużym, kolorowym ekranie dotykowym, dzięki czemu unikniesz błędnych wydruków i strat na materiale. Dzięki wskaźnikom na ekranie dowiesz się, czy do ukończenia zadania wystarczy tuszu i etykiet.

  Etykiety na każde potrzeby

  Wytrzymała drukarka termotransferowa BMP61 jest kompatybilna z 600 rodzajami etykiet i taśm barwiących. Każde zestawienie materiałów stanowi trwałe rozwiązanie identyfikacyjne zaprojektowane na najbardziej ekstremalne warunki i pozwalające utrzymać identyfikację kabli i komponentów w szczególnie wymagających gałęziach przemysłu. Drukarka BMP61 drukuje koszulki termokurczliwe, etykiety samolaminujące, etykiety wypukłe, zawieszki oraz inne elementy do identyfikacji na szerokiej gamie materiałów, w wielu rozmiarach i kolorach o maksymalnej szerokości do 50,80 mm.

  Odpowiadając na konkretne potrzeby klientów w zakresie identyfikacji, firma Brady tworzy również niestandardowe etykiety na zamówienie w wybranych kształtach lub wymiarach, konkretnych kolorach lub wzorach, a także z wstępnie nadrukowanym logotypem. Wystarczy włożyć przygotowane na zamówienie etykiety do drukarki, by poradzić sobie z każdym zadaniem identyfikacyjnym.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.