google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Branża cięcia i szlifowania wiosną spotyka się w Sosnowcu!

  16-18 luty 2016 rok

  Expo Silesia zaprasza na kolejną edycję Targów Technologii Cięcia ExpoCUTTING oraz Targów Technologii Szlifowania GRINDexpo, które odbędą się w Sosnowcu, w dniach 16-18 lutego 2016 roku.

  Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzeniem towarzyszącym targom będzie:

  AKADEMIA SZLIFOWANIA KLINGSPOR

  …czyli to co każdy praktyk o szlifowaniu wiedzieć powinien

  Akademia Szlifowania to projekt firmy Klingspor Sp. z o.o o charakterze edukacyjnym, który skierowany jest do wszystkich tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat technik szlifowania, odpowiedniego doboru narzędzia do obrabianej powierzchni oraz sprawdzić swoje umiejętności w praktyce.

  TargiTechnologii Cięcia ExpoCUTTING oraz Targi Technologii Szlifowania GRINDexpo,TargiTechnologii Cięcia ExpoCUTTING oraz Targi Technologii Szlifowania GRINDexpo,

  Program Akademii obejmować będzie następujące moduły tematyczne:

  • Cięcie i szlifowanie stali tarczami Kronenflex
  • Szlifowanie stali ściernicami listkowymi SMT
  • Szlifowanie maszynowe metali przy użyciu pasów ściernych bezkońcowych

  Akademia Szlifowania Klingspor to solidna porcja fachowej wiedzy, którą wykładać będą specjaliści i praktycy z zakresu szlifowania.

  Targi ExpoCUTTING to wydarzenie przemysłowe dedykowane dla branży technologii cięcia. Do współpracy zapraszamy m.in. producentów i dystrybutorów maszyn do cięcia wodą, plazmą, laserem, gazem jak również firmy usługowe, serwisowe, kooperujące. Naszym zadaniem jest stworzenie eventu technicznego, gdzie to właśnie cięcie będzie elementem najważniejszym, wokół którego koncentruje się zakres tematyczny targów.

  Targi GRINDexpo to specjalistyczne targi z branży szlifierskiej. Zakres tematyczny innowacyjnej platformy technologii szlifowania obejmie: szlifierki do wałków, szlifierki do otworów, szlifierki do płaszczyzn, szlifierki ostrzałki, szlifierki specjalne i specjalizowane, narzędzia skrawające i diamentowe, przyrządy i urządzenia pomiarowo-kontrolne, oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę, doradztwo i pomoc techniczna, wydawnictwa fachowe.

  Podczas targów odbędą się również:

  • Ciekawe warsztaty, seminaria i konferencje
  • Atrakcyjna ekspozycja maszyn, specjalistycznych narzędzi, nowoczesnych technologii i nowości oraz premier rynkowych
  • Praktyczne pokazy – maszyny "w ruchu" w procesie technologii cięcia i szlifowania
  • Platforma wymiany poglądów, doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski
  • Optymalny przegląd ofert branżowych reprezentowanych przez grono Wystawców krajowych jak i zagranicznych

  W terminie targów ExpoCUTTING i GRINDexpo odbędą się również premierowe Targi Techniki Lutowania BRAZINGexpo 2016. Wystawcami tej imprezy będą przede wszystkim producenci i dystrybutorzy produktów, komponentów i technologii z branży związanej z lutowaniem.

  Aglomeracja śląska to największy rynek przemysłowy. Dobre interesy robi się właśnie tutaj. Kampania promocyjna skierowana jest do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy firm i osób z branży szlifowania, cięcia i lutowania. Podczas targów nie zabraknie licznych wydarzeń towarzyszących jak specjalistyczne konferencje ściśle związane z branżą. Będzie to zatem znakomita okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z profesjonalną publicznością, wymiany poglądów i doświadczeń,  jak również szansa wykreowania nowych  kierunków  branżowych. Wystawcy będą mogli korzystać z nowoczesnych i przestrzennych pawilonów z pełną infrastrukturą techniczną - pozwalającą na dowolne kształtowanie przestrzeni wystawy.
   
  Przypominamy, że w pierwszej edycji targów udział wzięło blisko 100 firm zarówno z Polski, jak i z  Republiki Czeskiej, Niemiec, Turcji czy Włoch. Dopisali branżowi zwiedzający. Wystawę odwiedziło szerokie grono specjalistów, managerów, instytucji branżowych oraz reprezentantów uczelni wyższych. Wystawcy zaprezentowali specjalistyczne narzędzia, nowoczesne technologie, a także nowości i premiery rynkowe. 

  REZERWACJA STOISK:

  tel. 32 78 87 538, 523, e-mail: expocutting@exposilesia.pl, grindexpo@exposilesia.pl
  www.expocutting.pl, www.grindexpo.pl

  MIEJSCE TARGÓW:

  Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia
  ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

  Źródło:
  Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia
  Artykuł został dodany przez firmę

  Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

  Expo Silesia to nowoczesne działające na rynku od 2008 roku centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.