google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 21.10.2019
  1 USD
  3.8307
  -0.0196
  1 EUR
  4.2775
  -0.0069
  1 CHF
  3.8899
  -0.007
  1 GBP
  4.9709
  0.0038
  1 RUB
  0.0601
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zadbaj o ciepło w domu

  Zadbaj o ciepło w domuDla racjonalnego ogrzewania naszych mieszkań i domów obowiązkowy w każdym pomieszczeniu. Grzejniki odkręcamy co najmniej przez kilka miesięcy w roku, ale montujemy je na stałe więc nikogo nie dziwi już fakt, że stały się wdzięcznym polem popisu dla projektantów i dekoratorów wnętrz. Współczesne modele grzejników stanowią nie tylko funkcję grzewczą, lecz doskonale wpisują się w trendy panujące w urządzaniu wnętrz.

  Nowatorskie podejście

  Do tej pory urządzenie do ogrzewania pomieszczenia najczęściej chowaliśmy skrzętnie pod parapetem i za zasłonką, ale nowoczesne projekty grzejników dekoracyjnych nieraz proszą się o zamontowanie w centralnej części pokoju. Zapominamy o żeliwnych, ciężkich żeberkach, zastępujemy je płaskim grzejnikiem kompaktowym idealnie przylegającym do ściany i współgrającym z przestrzenią. Olbrzymim atutem współczesnych grzejników dekoracyjnych jest szeroka gama kolorystyczna i oraz możliwość samodzielnego wyboru rozmiaru kaloryfera. Dzięki takiej opcji bez problemu dobierzemy grzałkę nawet do najbardziej nietypowego wnętrza i zapewnimy ergonomiczny rozkład ciepła nawet na bardzo dużej przestrzeni. A dla lubiących ciepłą awangardę - kaloryfer dekoracyjny stylem nawiązujący do…wieżowców Manhattanu. Tego typu ozdobny grzejnik łączy w sobie prostą formę i dużą moc grzewczą zawartą w niewielkim rozmiarze.

  Trzy ciepłe rady…

  Po pierwsze - ogrzewacze z zaworem termostatycznym z głowicą pozwalającym regulować temperaturę w zależności od potrzeb. Po drugie – na wypadek sytuacji, gdy nie działa centralne ogrzewanie - kaloryfer z grzałką i przyłączeniem do prądu. Po trzecie, niezależnie od rodzaju grzejnika drabinkowego, dla swobodnej wymiany ciepła od sufitu powinno pozostać przynajmniej 20-30 cm odstępu, a od podłogi od 70-90 cm i więcej.

  Grzejniki na miarę

  Szeroka gama typów designerskich grzejników pozwala na dopasowanie nie tylko do rozmiaru pomieszczenia, ale także do funkcjonalności wnętrza czy jego kolorystyki. Może też stanowić odrębny mebel, bo stojąca grzałka dekoracyjna może, na przykład w łazience wydzielać różne strefy lub stać się ścianką działową.

  Kaloryfer czy obraz?

  A może jedno i drugie, czyli spersonalizowany grzejnik. To propozycja dla najbardziej wymagających, ceniących oryginalność wnętrza i nowoczesny design. Model grzejnika dekoracyjnego, który dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym nie tylko grzeje, ale staje się obrazem dopełniającym subtelne wykończenie aranżacji pomieszczenia. Inną opcją jest ekran – lustro niezbędne w przedpokoju, łazience lub pomieszczeniu, które optycznie chcemy powiększyć.

  Więcej informacji znajdziesz na ArtykulyGrzewcze.com

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.