google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  SNA Europe Poland Sp. Z o.o
  SNA Europe Poland Sp. Z o.o

  SNA Europe Poland Sp. Z o.o


  Profesjonalne narzędzia ręczne i piły taśmowe

  Bahco posiada dziedzictwo marki sięgające jeszcze rewolucji przemysłowej w Szwecji z końca osiemnastego wieku, z korzeniami pewnie umocowanymi w branży narzędziowej. Ponad wiek temu, zapragnęliśmy stworzyć narzędzia, które sprawiłyby, aby rzemieślnicy byli dumni ze swojego fachu i wiedzy oraz pozwalały pracować bardziej skutecznie i wydajnie.

  W  1860 r. Göran Fredrik Göransson założył Högbo Stål & Jernwerks AB  w Szwecji, produkującą wysokiej jakości stal używając Procesu Bessemera. W 1886 r. jego nowo powstała huta rozpoczęła produkcję pił, które później będą firmowane marką Bahco. Piły, które produkował były zrobione z tej samej „bielonej” stali używanej do wysokiej jakości haczyków na ryby, z wymogiem, aby były twarde i mocne, ale bynajmniej nie kruche.

  BAHCO - SNA Europe Poland Sp. z o.o. - logo
  W celu zakomunikowania specjalnych właściwości i jakości stalowego ostrza, marka „Ryba i Haczyk” została wybrana w oczywisty sposób. To właśnie „Ryba  Haczyk” od 1886 r., aż do dzisiaj  symbolizuje wyjątkową twardość i trwałość  produktów Bahco . „Ryba i Haczyk” wciąż widnieje na wszystkich naszych narzędziach i gwarantuje tym narzędziom najwyższą jakość i komfort użytkowania. 

  Dzisiaj, Bahco jest globalną, wiodącą na rynku marką, dostarczającą szeroki asortyment nowoczesnych profesjonalnych narzędzi ręcznych, w tym: pił ręcznych, kluczy, śrubokrętów, kluczy nastawnych, szczypiec, noży, dłut, pilników, pił taśmowych, otwornic, piłek i brzeszczotów ręcznych, poziomic, ścisków i skrobaków. Zakres obejmuje także powiększony wybór narzędzi dynamometrycznych wraz z osprzętem.

  Asortyment Bahco jest stale poszerzany i obecnie zawiera również szeroki zakres narzędzi pneumatycznych, jak również narzędzia warsztatowe i jego wyposażenie. Dzisiaj markę nadal określa duch innowacji, wzornictwa i jakości doskonałej.

  Narzędziom Bahco nie wystarcza, że są po prostu dobre. Naszym celem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań profesjonalnym użytkownikom na całym świecie, co oznacza zwiększenie wydajności, jakości i ergonomii.

  W ramach tej misji, Bahco oferuje rewolucyjną gamę narzędzi ERGO™. Wspierani przez rzemieślników, mocną więzią z ich ulubionymi narzędziami, stosujemy naukę, aby sprawić, że praca z narzędziami będzie łatwiejsza, bezpieczniejsza i bardziej wydajna. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie używać narzędzia, które mogłoby uszkodzić jego ręce. Kłopot w tym, że jest prawie niemożliwe, aby odróżnić  dobre narzędzia od tych szkodliwych. Na szczęście eksperci od narzędzi ERGO™ BAHCO potrafią to zrobić. Narzędzia ERGO™ są opracowywane we współpracy z profesjonalnym użytkownikiem, specjalistami od ergonomii i projektantami przemysłowymi w celu zmniejszenia napięcia mięśni i struktur kostnych.

  Bahco charakteryzuje również zaawansowana technologia. Usługi świadczone przez ekspertów w dziedzinie innowacyjności i bezwzględnej jakości w zakresie diagnostyki Bahco, umożliwią ich użytkownikom osiągnięcie sukcesu. Innymi słowy z narzędziami Bahco będziesz w dobrych rękach. Pokolenia dumnych pracowników różnych profesji rozwinęły swoje umiejętności wraz z narzędziami Bahco od 1886 r. Dlatego też pracownicy przemysłu, rzemieślnicy, mechanicy i inni specjaliści na całym świecie wciąż poszukują  marki z „rybą i haczykiem” !

  Bahco –wybór prawdziwych fachowców od 1886

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.