google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 17.09.2019
  1 USD
  3.9412
  0.0296
  1 EUR
  4.3410
  0.0148
  1 CHF
  3.9649
  0.0149
  1 GBP
  4.8882
  0.0273
  1 RUB
  0.0614
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  BEF-MONT
  BEF-MONT

  BEF-MONT


  Głównym profilem działalności firmy jest obróbka skrawaniem. Zajmujemy się obróbką metali i tworzyw sztucznych, specjalizujemy się w produkcji kół zębatych każdego rodzaju. Oferujemy obróbkę CNC na nowoczesnym maszynach sterowanych numerycznie.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Firma Bef-Mont powstała w 1993 roku, przez cały okres działalności zajmujemy się produkcją części i urządzeń z metalu i tworzyw sztucznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wykonujemy swoje usługi zawsze w sposób kompleksowy. Duży park maszynowy gwarantuje wykonanie wszystkich etapów produkcji we własnym zakresie. Certyfikat jakościowy ISO 9001:2009, który posiadamy od 2005 roku daje naszym Klientom pewność, że usługa wykonana jest na najwyższym poziomie.

  W swojej produkcji wykorzystujemy wszelkiego rodzaju materiały, począwszy od stali, materiałów kolorowych takich jak brąz, mosiądz, miedź, kończąc na żeliwie, stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

  Wykorzystujemy również wszelkiego typu tworzywa sztuczne i materiały pochodne.

  Misją naszej firmy jest dostarczenie dla Klienta w sposób profesjonalny, szybki i kompleksowy gotowego produktu do montażu.

  frezowanie kół, BEF-MONT S.C. Giemza Janina, Paweł, koła zębate, obróbka metalu BEF-MONT S.C. Giemza Janina, Paweł, poliamid, obróbka tworzyw, koła zębate z tworzywa dłutowanie, BEF-MONT S.C. Giemza Janina, Paweł, koła zębate, obróbka metalu BEF-MONT S.C. Giemza Janina, Paweł, koła zębate, obróbka metalu, listwy zębate

   

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.